FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 FunClub vs .::DBC::. 3:0

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 10:23 pm

Decki su dobili, mi smo trazili recorde i od 3 igraca smo dobili ss i record ali od igraca koji nije u klanu (kaze ludi da je rct ali nema prijavnice na forumu) a bio je najsumnjiviji nije dosao ni ss ni record... stoga ako ss i record na dodu za 24 sata war nas


Zadnja promjena: Admin; ned oľu 29, 2009 4:00 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
marino

marino



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:24 pm

Yep
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:09 pm

Da Da
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 10:38 pm

evo cekao sam 24 sata ali nema recorda zato je definitivno war nas
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:34 pm

tako je
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimened oľu 29, 2009 4:09 am

tu je upisana pobjeda zato sto nismo dobili record od jednog igraca koji nije bio u klanu ALI DA NE ISPADNEMO SELJACI TRAZIT CEMO REVANSH
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimepet tra 10, 2009 4:04 am

hahah koje face dodem liku i pitam ga kad cemo bacit war da sam vidio da su svi online a on meni kaze "s kojim klanom" ja kazem FunClub a on kaze "vec smo vas dobili mozemo igrat s ovim drugim klanom u kojem sam ja" a ja njemu govorim da nismo dobili record pa trazimo revans da vidimo ko je bolji a on kaze "ma mi smo vas vec dobili" i ovo je ocito da su hackali kad ne zele revans picke....
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitimesub tra 11, 2009 10:38 pm

Ma pusti ih vidis da nece i ovo cu zakljucat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





FunClub vs .::DBC::. 3:0 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs .::DBC::. 3:0   FunClub vs .::DBC::. 3:0 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
FunClub vs .::DBC::. 3:0
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Odigrani War-ovi-
Forum(o)Bir: