FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 :::::::::Server:::::::::::

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Sp!r!T

Sp!r!T



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesri tra 01, 2009 2:00 pm

Slusajte na serveru nema minjanja mapa kako vi ocete mape su namistene da se automatski minjaju TDM I S D a i mape se minjaju same kao i gametype tako da se nista ne dira i mako namistia san kako si reka.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesri tra 01, 2009 5:13 pm

tako je, znan rko
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesri tra 01, 2009 9:14 pm

E i medo ti imas onaj pass da mos sa serveron st os znas sto ja milsin i nemoj ga vise restartat bez da mi znamo zato jer mi namistimo mape a ti kad restartas sve se ponisti.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:13 pm

a soory
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimepet tra 03, 2009 6:24 pm

Marko Vedro kaze da se server svako jutro sam restarta ako je ako necu ja svaki dan namistat mape to me zivcira vise.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimepet tra 03, 2009 9:05 pm

znam ja namistit da uvik ostane reci mi kako oš redosljed preko tc admina
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimepet tra 10, 2009 3:49 am

ja san ti reka kako triba ic ali ti nikok da napravis to...doci cu ja kod tebe pa cemo sve rijesit i kod nam se server gasi????
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimepet tra 10, 2009 9:26 pm

Odlucite se za jedan mod ali nemojte neki veliki a ne stalno minjate.
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesub tra 11, 2009 12:48 am

Evo sad vise ne dirajte modove ovaj je dobar i gotovo nemojte sad opet prckati po tome pa idemo igrat war pa cekamo pola ure dok se skine njima mod i jos pola ure dok se pile connecta.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:53 pm

kk
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitimesub tra 11, 2009 11:09 pm

a sto dok se pile connecta meni mod skine za 2 minute a to sto vi 5 puta mapu ninjate je vas problem
[Vrh] Go down
Sponsored content





:::::::::Server::::::::::: Empty
PostajNaslov: Re: :::::::::Server:::::::::::   :::::::::Server::::::::::: Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
:::::::::Server:::::::::::
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» New Server
» Mod za serveR
» Stigao Server

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Server-
Forum(o)Bir: