FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Narucen Servar

Go down 
+3
P1L3
marino
Admin
7 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 10:14 pm

Dogovorili smo se da cemo uzet server od 16 slotova sto bi kostalo 144 kn, tako da mi iz Draga damo po 20 kn i to je to, ako netko iz nekog razloga ne moze dat novce neka napise ili mi kaze osobno
[Vrh] Go down
marino

marino



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:25 pm

ja ti ne zelim reci osobno jer se bojim...xD
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:27 pm

ja mozda nemogu dat...a mozda i mogu...hmmm
[Vrh] Go down
Zamber

Zamber



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimesri oľu 18, 2009 8:31 pm

cek kaj ja onda nemoram placat il??????....Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimesri oľu 18, 2009 10:33 pm

ma ne trebas jedino ako bas zelis...
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Narucen Servar Icon_minitimesri oľu 18, 2009 10:50 pm

Ako mos das 10 kn mislin ako os bolje bi bilo da dades .
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimečet oľu 19, 2009 10:14 pm

zamber 150 kn ce bit dosta
[Vrh] Go down
maki





Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimepon oľu 30, 2009 2:22 pm

Ja ako udjem u clan...moci cu placat 5 kn za server!!!!!
Mozda 10...ako budem dobre volje
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Narucen Servar Icon_minitimepon oľu 30, 2009 3:12 pm

E stanite pogledajte ovo ako jos nismo narucili nasa san jos bolju ponudu || 20 slotova 169 kn i gratis team speak na server ali server je njemacki pa ako se slazete da tamo narucimo a ako narucimo u roku od 10 sati nakon uplate serevr ce biti online ||


Vise mozete viditi tu:


http://www.game-hr.com/
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 4:32 pm

roko kasno vec smo server dobili
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 9:26 pm

i jesmo li dobili team speak server
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:15 pm

da sam narucija T~S doslo bi skuplje to ti je normalno ali imamo skype
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimečet tra 02, 2009 7:16 pm

pa onda je ona prceva ponuda bila bolja
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Narucen Servar Icon_minitimečet tra 02, 2009 9:48 pm

Ma dobro ja san tu ponudu nasa tek kad smo narucili onda je bilo kasno ali iduci misec mozemo tako a i ne moramo da se na zajebavamo.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:10 pm

akoje prčeva ponuda bolja ok onda ti otvori ziro racun i stavljaj na njega i btw njemacki serevri su najvece sranje lagg i to
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Narucen Servar Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:16 pm

Pa nije on nista reka vidit cemo malo cemo se raspitat a i na njemackin nema lagga ima manje zato sto lubo to radi server ka sto ja mogu samo ima kompjuter dobar pa mu valja a ono se bas kupuje kuzis ono je orginalni server host.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Narucen Servar Empty
PostajNaslov: Re: Narucen Servar   Narucen Servar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Narucen Servar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Server-
Forum(o)Bir: