FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 FunClub vs Select Team 3:2

Go down 
+2
Sp!r!T
Admin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
P1L3
Admin
P1L3



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs Select Team 3:2   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:27 pm

dosta pederizma sve cu van postove pobrisat
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:28 pm

Ne s tebon pile.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs Select Team 3:2   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:34 pm

dolky jebem ti sve da ti jebem kretencino jadna dali kretencino sugava jebem ti mater dogovoricemo war na 1.3 jebem ti mater debilcino zadrta jel dolazis di an litovanje u dalmaciju da znam doc ma smrkaču te sugavce jesma ti slao reord preko msna jebem ti mater nisma ja kriv što si ti zadrt pa neznaš primit ni na xf ni na msn i BTW;;;;;JEBEM TI MAJKU PO MILJUN PUTA::.nije bolest sve sto boli...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs Select Team 3:2   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:12 pm

dolky je napisao/la:
u jbt mora da je cijeli klan smisljo ovaj post gore ^^

@Medo
nisi kad si seljacina koja ima msn samo onaj koji dobis sa Windowsima jer drugi neznas instalirat, a kao hackirat ces mi komp muahhahahahahha lol!

@PILE
pa kak da dodem kad sam vas se usro jbt najjaci ste decki nema sta, ali preko interneta Wink


wau dolky kako si mocan ali pametnije bi ti bilo da smislis sam koju recenicu a ne kupis ono sto sam ja tebi govorio a to je da si faca preko neta a imaS 13 godina,i ja ti mogu caca bit ja te ucin nesto aj zz i malo smiri dozivljaje jel ces jednom doc nekom u ruke, a onda ce bit mama mama pokakao sam se!!! I VEDRO NMEMOJ MU SLAT RECORD DA GA JE HTIO UZET UZEJA BI GA ALI NECE GA PRIHVATI PA KAO IMA IZGOVOR DA MI NE SALJEMO I BOLI ME KURAC AKO CE SVI MISLIT DA HACKAMO (BAR MI ZNAMO DA SMO POSTENI) A ONI NEZNAJU NI JESU LI NJIHOVI CISTI A GOVORTE DRUGIMA. I NI SLUCAJNO IM NE SALJITE RECORDE i pazite ovo ovako bi dolky rekao da je na mom mjestu "i mi smo dobili toxice nakon 5 dana sam im rekao da mi posalju record od wara ali oni nisu htjeli" ZZ DECKO KAD ODRASTES JAVI SE
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:20 pm

Hhahah ovo zadnje je dobro a ti pile nemoj ono brisat ono me jedino podsjeca na ljubav mene i marina. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:26 pm

Kad marino vise ne odgovara mora du mu je sestra izborila kompjuter.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs Select Team 3:2   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:51 am

DOSTA SRANJA

LOCKED
[Vrh] Go down
Sponsored content





FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: FunClub vs Select Team 3:2   FunClub vs Select Team 3:2 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
FunClub vs Select Team 3:2
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» FunClub vs NoD TeaM 3:2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Odigrani War-ovi-
Forum(o)Bir: