FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 lan!! kod mede

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:18 pm

vako ja i marko smo se dogovorili da napravimo lan ko mene imamo ruter od 6 utikaca i kad bi dosli jedne subote ko mene igrali bi war npr sa bulletprofzzz ili s bilo kome ali vise radi zabave 6 RUTERAjeli ko za da dode da znam odma ko bi komp moga donit???
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:21 pm

nismo se nista dogovorili, nego smo pricali o tome a ja sam za
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:23 pm

ajde dalje ajde pevajte
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:41 pm

more
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   lan!! kod mede Icon_minitimepon oľu 23, 2009 10:13 pm

Ja san za ali di ce to biti nemoze to u tvojoj kuci ako ti mater uleti onda mozemo kuci.
[Vrh] Go down
marino

marino



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 12:37 pm

ja sam za,ja bum laptop donel
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 3:41 pm

meni je mater rekla ako ce te i pet dana stat da je boli brige samo je rekla bez votke nema zabave Smile)
[Vrh] Go down
marino

marino



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:16 pm

hahaahha......lud li si marko....znas ti na sto ja mislim bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:47 pm

marino meni govoris neman ja pojma n sto ti mislis
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitimesri oľu 25, 2009 3:25 pm

i akd cemo lan kod mene ovu subotu??ili iducu
[Vrh] Go down
Sponsored content





lan!! kod mede Empty
PostajNaslov: Re: lan!! kod mede   lan!! kod mede Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
lan!! kod mede
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Samo FunClub :: Obavjesti-
Forum(o)Bir: