FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dexter prijavnica...

Go down 
+2
Sp!r!T
dexter666
6 posters
Autor/icaPoruka
dexter666





Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 1:05 pm

Ime:luka
Prezime:brajković
Xfire:dexter666
Mjesto:dubrovnik
Godine:19
Koliko sati cod2:ovo mi je novi xf 1200 1.3 sam bija verzija
Stil Igre i oružje:kar 98
Nick u Igri: D e X t E r :/
Dali ste ikad hackali:jesam naravno to koristi svaki dalmatinac zajebavam se
Bivsi klan i zasto ste ga napustili: strem, sod-clan
Zasto bas ovaj klan:pa znaden medu on mi je preporucija i vidija sam onog orla nadam se da us ostali takvi i vidija sam vam malo ss
Koliko dugo planiras ostati u klanu:sve dok u grob ne poden
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 1:33 pm

Na ovon xf vidin nemas niti jedan sat igre cod2 pa ti nevirujen a da je novi xf nebi ima toliko igrica igranih imas ih jebate oko 50 a daj mi stari xf pa ako je istina onda cemo viditi a i moramo te testirati.
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 1:37 pm

Jebate koliko si ti igrica igra bas san sad brojia imas priko 100 igrica sto si igra na xf.
[Vrh] Go down
marino

marino



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 1:41 pm

aj ti lipo odjebi od nas Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
dexter666





Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 2:44 pm

what jel mog da ne?
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 2:46 pm

ja ga znam on nam je bija nabavija hypnoticc serevr to jest reka mi je di mogu nac povoljno ja sam ZA
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 4:42 pm

sto je vamo kretenima...pa amo vit kako lik igra pa onda govorite
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Dexter prijavnica... Icon_minitimened oľu 22, 2009 5:05 pm

Sto mene napadate nisan ja nista reka ja san za test.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 6:35 pm

lik je krivo napisao xfire ide mu dexter6663 ali to mu je kako kaze novi xfire pa onda nam daj stari xfire da vidimo kakav si i hoces li upast u klan
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Dexter prijavnica... Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:20 pm

Evo vako to je Trixi tako da san protiv izasa si vec a oces s drugin xf.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:24 pm

ja bi u clan koji trixi spirit jebote
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:26 pm

ahhaah trixi koji low hahaha lik je izasa jer smo ga malo zajebavali na xf
[Vrh] Go down
marino

marino



Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 10:27 pm

da........to su bili ti dani
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dexter prijavnica... Empty
PostajNaslov: Re: Dexter prijavnica...   Dexter prijavnica... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dexter prijavnica...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijavnica
» Orao prijavnica...
» Moa prijavnica..Vice3e3e3
» Moja prijavnica....MAKI!!!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Zainteresirani :: Prijavnice-
Forum(o)Bir: