FunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunClub

FunClub
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moja prijavnica....MAKI!!!!!!

Go down 
+4
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4
marino
Sp!r!T
maki
8 posters
Autor/icaPoruka
maki





Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 4:01 pm

Prijavnica od maki-a!!!
Ime: Marko
Prezime: Suburic
Xfire: superboymaky
Mjesto: Hrvatska....Split
Godine: 15
Koliko sati cod2: negdje oko 980 h
Stil Igre i oružje: Rifle...Toujane...Burgundy....Caen....Kar98k i scoped
Nick u Igri: MaKi Cless
Dali ste ikad hackali: Ne...niti cu ikad hackat
Bivsi klan i zasto ste ga napustili: NOVJ- raspa se....WAR BROTHERS- raspa se....nznm bia sam u jos nekom nesjecam se
Zasto bas ovaj klan: Zato jer je dobra ekipa i Clan je dobar
Koliko dugo planiras ostati u klanu: Dok se ne raspadne (ako se raspadne)

By: MakyYYyiiIYIIii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: maki; ned oľu 29, 2009 4:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 4:03 pm

Ja san ZA.
[Vrh] Go down
marino

marino



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:03 pm

ZA
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:17 pm

ja sma Za[color=indigo]ali neznam kako igra valjda vi marino i roko znate ali test
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:17 pm

Nisan ga jos vidija... suzdrzan
[Vrh] Go down
P1L3
Admin
P1L3



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:23 pm

danas san ga vidija ali nisan ga bas puno gleda pa san suzdrzan ali naginjen na za...btw super ime
[Vrh] Go down
maki





Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:28 pm

3-za
2-suzdrzanih


KAD CE TE ME SPECTAT??? (TESTIRAT)???
[Vrh] Go down
marino

marino



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 6:29 pm

suzdrzi se malo,,,,,da te ovi drugi vide
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimened oľu 29, 2009 8:13 pm

maki ja sam suzdržan ali više bacan na ZA
[Vrh] Go down
dampy

dampy



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:50 pm

pa ja san vise za
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:03 pm

Martin ga nikad nije ni vidia scratch scratch scratch scratch nego vidia nas da smo za pa pise a ja sam vise za. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
aRwiii





Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: lol   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimepet tra 03, 2009 5:28 pm

Nikad cuo!Suzdrzan!!sry ba..
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimepet tra 03, 2009 6:15 pm

ZA
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimepet tra 03, 2009 6:19 pm

Vedro jeba te u jednoij prijavnici ti 3 puta pises prvo da si za pa suzdrzan pa onda za.
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimepet tra 03, 2009 9:07 pm

ali sam se sad odlucija
[Vrh] Go down
R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4

R4m3ng0 aka P4u |_ ! n 4



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimečet tra 09, 2009 10:12 am

daj ovo lock i primitre ga
[Vrh] Go down
Sp!r!T

Sp!r!T



Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Spirit bla bla bla   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitimečet tra 09, 2009 12:58 pm

Vedro ja ga nisan vidia online otkad je ostavia prijavu sto znaci da nece uci u klan i ovo cu zakljucat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Moja prijavnica....MAKI!!!!!!   Moja prijavnica....MAKI!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja prijavnica....MAKI!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijavnica
» Orao prijavnica...
» Dexter prijavnica...
» Moa prijavnica..Vice3e3e3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FunClub :: Zainteresirani :: Prijavnice-
Forum(o)Bir: